Únor 2011

Nový týden tady

28. února 2011 v 1:16
a staré téma stále zde,to jsou věci.No,tak já nevím,co k tomu napsat,prostě nevím,jestli to má vůbec nějaký smysl se nějakému sexu věnovat,stejně lidí je dost a bude zázrak,když lidstvo přežije dalších 20 let,takže si těch dětiček potom stejně člověk moc neužije,když nějaké zplodí.Znáte to,životní prostředí je v čím dál horším stavu.

Tak nic,už je

26. února 2011 v 1:42
to v poho.,už to opravili,překvápko.


Abych jak debil

25. února 2011 v 17:08 hitparáda
přepínal z exploreru na firefox,když chcu vložit video nebo dát odkaz,emotikony,či tabulku a to jejich řazení anket dle abecedy mě taky pěkně kálí,jsem to měl pěkně podle pořadí v jakém to bylo a teď,aby se v tom vyznal čert .Změna,už to spravili a je to v pořádku.


Je mi z toho na nic,

15. února 2011 v 1:27
co dokážou někteří lidi zplodit sa rasistické žvásty.Že prý je správné vštěpovat malým dětem už od narození,aby se dopředu báli Rómů(samozřejmě,že to ten dotyčný napsal rasistickým stylem,záměrně malým písmem-cikánů) a považovali všechny automaticky za zlé.To je fakt vrchol,co ti lidi dokážou vymyslet za hovadiny.Adolf Hitler-hadr,oproti tomu.To se potom člověk nemůže divit,že je všude po světě tolik náboženských a etnických konfliktů ,genocid atd.Takové je myšlení našich ,,správných,kulturně vyspělých evropských lidí",jak by se asi sami nazvali.
Prostě,za všechno mohou ti zlí,tmaví,nepřízpůsobiví atp. ,kterým my,mírumilovní Češi vůbec neubližujeme,ve všem je naopak zvýhodňujeme.To se mají,ti cikáni nebo cigáni,viďte?Běda,jestli se je někdo opováží napsat velkým písmem Cikáni nebo Rómové,to by byl velký zrádce českého národa,že páni Bachmanové a jiní?
Já myslím,že,kdyby u nás byla  vláda,která by zavedla vyvražďování Rómů a Židů,jako tomu bylo za 2.sv. války,tak by s tím souhlasilo 99% obyvatelstva a nikdo by proti tomu nehnul ani brvou.
Tak u nás prostě chodí,taková je většina našeho slavného,mírumílovného českého národa.
A teď mi tady určitě začnou psát-Zkus si s nima žít/Mě cigáni okradli,znásilnili,zbili a pod.,tak je proto všechny musím nenávidět i kdybych potkal nějakého,třeba 3-letého,prostě má podobnou barvu pleti,jak ten,kdo mi to udělal,tak se ho pro jistotu budu bát nebo ho raději preventivně zbiju.A takové podobné žblepty mi tu určitě budou psát.
Tak,proč se takoví lidé nebojí třeba dopředu každého Němce(respektive,by v tom případě psali-němce),když by jim něco,ten Němec zlého udělal(a takových určitě nebude málo,vzhledem k 2.sv. válce) a nechtěli by zbít každé německé malé dítě nebo říkat svým dětem,aby se s ním nepřátelili a raději před ním utekli?Jo a ti -Cikáni,to je nesprávný název,vytvořený na základě mylného názoru,že pocházejí z Egypta.To jen tak a na okraj.A mezi Romy se dá najít daleko víc dobrých lidí,než mezi Čechy,sice pravda,jsou to taky většinou potvory,ale co mám zkušenosti,tak aspoň 5% dobrých lidí se mezi nima najde a malé děti mezi nimi jsou většinou daleko lepší a srdečnější,než ty naše.Kdežto,mezi těmi světlokožci,tam jestli je 1% dobrých lidí,tak je to moc.